Ічнянське РЛВ Борзнянського МВ ДУ " Чернігівський ОЛ...


Вітаю Вас Гість | RSS
Санепідемслужба
Документація
Забезпечення досту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Оперативна інформація » Санепідемситуація

Санепідситуація ІІ квартал 2017р.
10.07.2017, 11:13

За ІІ квартал 2017 року до Ічнянського районного лабораторного відділення Борзнянського міжрайонного відділу ДУ ,,Чернігівський ОЛЦ МОЗ України” надійшло 35 термінових повідомлень на хворих інфекційними захворюваннями без врахування хворих на грип та ГРВІ, проти 11 випадків в 2016 році за аналогічний період.

Зареєстровано 9 випадків захворювань групою кишкових інфекцій, з них -2 дітей, на ротавірусний ентероколіт захворіло 3 дітей.

За ІІ квартал захворіло на ГРВІ -73 осіб, із них дітей 63, що складає 86,3 %.

В поточному році захворювання на дифтерію, кашлюк та інші інфекційні захворювання, керовані засобами імунопрофілактики, в районі не зареєстровано.

Працівниками Ічнянського районного лабораторного відділення Борзнянського міжрайонного відділу проводилась робота по профілактиці гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь серед населення району.

Лабораторні бактеріологічні дослідження у хворих з симптомами гострих кишкових інфекцій на сальмонельоз, дизентерію, умовно патогенну мікрофлору, хворих з гострою ЛОР – патологією на збудники дифтерії у ІІ кварталі 2017 року проводились в повному обсязі .

Випадків первинного туберкульозу легень зареєстровано - 6 , у минулому році за аналогічний період - 12 . Зареєстровано 1 померлий від туберкульозу.

Обстежено флюорографічно населення на туберкульоз 3433 осіб, з них 271 підлітки , туберкульозу серед населення не виявлено .

У ІІ кварталі 2017року 348дітям зроблено тубдіагностику, з них позитивних 66.

Ічнянським районним лабораторним відділенням Борзнянського міжрайонного відділу ДУ,,Чернігівський ОЛЦ МОЗ України ” за ІІ квартал 2017 р. проведено: санітарно-бактеріологічних – 756 проб, санітарно – хімічних – 113 проб.

За мікробіологічними показниками досліджено 42 зразки харчових продуктів, відхилень від НД не виявлено.

За санітарно – хімічними показниками досліджено 21 зразок харчових продуктів, відхилень від НД не виявлено.

Досліджено питної води централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками 52 проби, відхилень не виявлено; децентралізованого водопостачання за мікробіологічними показниками - 9 проб, відхилень не виявлено.

За санітарно – хімічними показниками досліджено 32 проби води водопровідної централізованого водопостачання, виявлено 1 відхилення (по заг. жорсткості у пришкільному таборі с.Іржавець); децентралізованого водопостачання за санітарно – хімічними показниками – 11, виявлено 3 відхилення (по заг. жорсткості у пришкільних таборах сіл Крупичполе, Припутні, Ольшана).

З діагностичною та профілактичною метою мікробіологічною лабораторією обстежено 1161 чоловік, з них 12 відхилень ( виявлено патогенний стафілокок) та 722 аналізи на паразитологічні показники, інвазованих не виявлено.

 

Категорія: Санепідемситуація | Додав: Адмін
Переглядів: 162 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Корисні лінки
Оперативна інформа
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples