Ічнянське РЛВ Борзнянського МВ ДУ " Чернігівський ОЛ...


Вітаю Вас Гість | RSS
Санепідемслужба
Документація
Забезпечення досту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Оперативна інформація » Санепідемситуація

санепідситуація ІІІ квартал 2017р.
12.10.2017, 08:15

Ічнянське районне лабораторне відділення Борзнянського міжрайонного відділу інформує про проведену роботу за ІІІ квартал 2017 року по Ічнянському району.

За ІІІ квартал 2017 року до Ічнянського районного лабораторного відділення Борзнянського міжрайонного віділілу ДУ,,Чернігівський ОЛЦ МОЗУ” надійшло 14 термінових повідомлень на хворих інфекційними захворюваннями без врахування хворих на грип та ГРВІ, проти 5 випадків в 2016 році за аналогічний період.

Зареєстровано 5 випадків захворювань групою кишкових інфекцій, з них серед дітей - 1.

Захворіло за ІІІ квартал на ГРВІ 44 осіб , із них дітей 39, що складає 88,6 %.

В поточному році захворювання на дифтерію, кашлюк та інші інфекційні захворювання, керовані засобами імунопрофілактики, в районі не зареєстровано.

Працівниками Ічнянського районного лабораторного відділення Борзнянського міжрайонного віділілу проводилась робота по профілактиці гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь серед населення району.

Лабораторні бактеріологічні дослідження у хворих з симптомами гострих кишкових інфекцій на сальмонельоз, дизентерію, умовно патогенну мікрофлору, хворих з гострою ЛОР – патологією на збудники дифтерії у ІІІ кварталі 2017 року проводились в повному обсязі .

Випадків первинного туберкульозу легень зареєстровано - 3 , у минулому році за аналогічний період - 8.

Обстежено флюорографічно населення на туберкульоз 3265 осіб, з них 358 підлітки , туберкульозу серед населення не виявлено .

У ІІІ кварталі 2017року 2308 дітям зроблено тубдіагностику, з них позитивних 44 .

 Ічнянським районним лабораторним відділенням Борзнянського міжрайонного відділу ДУ,,Чернігівський ОЛЦ МОЗ України ” за ІІІ квартал 2017 р. проведено: санітарно-бактеріологічних – 725 проб, санітарно – хімічних – 330 проби. 
 За мікробіологічними показниками досліджено 48 зразки харчових продуктів, відхилень від НД не виявлено. 

За санітарно – хімічними показниками досліджено 31 зразок харчових продуктів, відхилень від НД не виявлено.

Досліджено питної води централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками 51 проба, відхилень не виявлено.

За санітарно – хімічними показниками досліджено 33 проби води водопровідної централізованого водопостачання, виявлено 1 відхилення.

 

З діагностичною та профілактичною метою мікробіологічною лабораторією обстежено 668 чоловік, з них 6 відхилень ( виявлено патогенний стафілокок) та 888 аналізів на паразитологічні показники, інвазованих не виявлено.

 

Категорія: Санепідемситуація | Додав: Адмін
Переглядів: 153 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Корисні лінки
Оперативна інформа
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples